Drinkware Item Code Guide: Difference between revisions
From Flashbay Wiki
Jump to navigationJump to search
Line 27: | Line 27: | ||
|- | |- | ||
| TH400 || [[Gadget_Product_Knowledge#Standard_Keyring_Cable_Models|Thermos]] || Gadget | | TH400 || [[Gadget_Product_Knowledge#Standard_Keyring_Cable_Models|Thermos]] || Gadget | ||
|- | |||
| BA || [[Drinkware_Product_Knowledge#Flashbay Exclusive Drinkware Models|Barista]] || Drinkware | |||
|- | |||
|} | |} |